Ultimate Encyclopedia of Spells – دایره المعارف کامل وِردها

توضیحات

Ultimate Encyclopedia of Spells – دایره المعارف کامل وِردها

Ultimate Encyclopedia of Spells

نوشته: مایکل جان استون

فرمت: PDF

زبان: انگلیسی

حجم: ۹ مگابایت

تعداد: ۱۹۸ صفحه

قیمت در سایت آمازون: ۳۰.۷۹ دلار

 

توضیحات:

Ultimate Encyclopedia of Spells: طلسمها و وِردهای این کتاب در دسته طلسمات و جادوی سفید قرار می گیرند، به زبان ساده جادوی سیاه جادوهای شیطیانیست که برای ضربه زدن به دیگران استفاده می شود، و جادوی سفید جادوییست که برای کمک به خود و دیگران مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیح بهتر اینکه کسی که به اصطلاح با جادویی سیاه جن زده شده، اعمال و دعاها و اورادی را که کشیش (جنگیری در مذهب کاتولیک مرسوم است) برای جنگیری انجام می دهد، جادوی سفید می نامند، معروفترین منبع جادوی سیاه در غرب، کتابی موسوم Witchcraft است که نسخه های فراوانی از آن به چاپ رسیده و کتابیست بس سیاه که آن را منسوب به گروهی از شیطان پرستان میدانند، که داستان انجام اعمال و دستورات آن و گرفتاری انجام دهندگان آن، داستان برخی از قسمتهای معروف مستند A Haunting  است. علاوه بر اینها Witchcraft ما و شما را به یاد کتاب نفرین شده رستاخیز مردگان  هممی اندازد. هم اکنون نیز کتابی نه آنچنان سیاه و آموزشی در جهت آشنایی شما عزیزان با بخش مثبت Witchcraft در دست ویرایش است، که به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

Ultimate Encyclopedia of Spells زبان این کتاب انگیسی است! 

درباره کتاب Ultimate Encyclopedia of Spells:

Ultimate Encyclopedia of Spells: در توضیحات سایت آمازون در مورد این کتاب آمده است: طلسماتی جالب برای تمامی نیازها، منجمله: تقویت شور و شعف، یافتن عشق، در جهت سلامتی، در جهت جذب پول و کمک به جویندگان کار. و جادویی برای عاشقان گربه! درمجموع ۸۸ جادوی سفید. Ultimate Encyclopedia of Spells در بر گیرنده هر آنچیزیست که یک نفر در جهت تحقق بخشیدن به آرزوهایش بدان نیازمند است. در بر گیرنده گامهای عملی برای زمانی که طلسم بلافاصله اثر گذار نمی شود. با آموزش مرحله به مرحله و ساده در جهت انجام دستورالعملها و راحتی در یافتن ابزار و عناصر مورد نیاز. این کتاب شما را فرا می دهد، که چگونه از طلسم و جادو به طور مثبت استفاده نمایید. در جهت رشد فردییتان و یافتن طبیعت واقعی و سرنوشتتان، بوسیله ی این راهنمای خودآموز جادویی!

اگر کتابهای زبان اصلی از این دست میخواهید، به تلگرام ما پیام ارسال کنید: ارتباط با پشتیبانی تلگرام

Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells – Ultimate Encyclopedia of Spells

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک

فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک – فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک