کتاب گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی – نوشته: سعید عنایت پور

RIAL 0
رایگان – خرید

توضیحات

دانلود رایگان کتاب گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی

گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی

نویسنده: سعید عنایت پور

حجم: ۱ مگابایت

فرمت: PDF

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک

توضیحات:

گرامر برای مکالمه زبان انگلیسی : اولین گام در جهت آموزش زبان، یادگیری گرامر میباشد. خوشبختانه کتابهای بیشماری در زمینه زبان انگلیسی و سایر زبانها در کشورما وجود دارد. نکته شایان ذکر در مورد این جزوه اینست که مطالب از سطح بسیار ساده شروع شده وگرامر تا سطح بالایی آموزش داده میشود لذا برای افراد مبتدی بسیار مناسب بوده و افرادی که قبلا انگلیسی را به خوبی آموزش دیده اند میتوانند از این مطالب به عنوان یک مجموعه کامل گرد آوری شده جهت مرور آنچه از قبل میدانند استفاده کنند. وجه تمایز این جزوه با سایر جزوات گرامر موجود اینست که روند کار به نحوی طراحی شده که در انتها، خواننده مبتدی به آسانی انگلیسی را مکالمه کند و خواننده قویتر بهبود چشمگیریدر مکالمه خود احساس نماید.

کتاب گرامر سعید عنایت پور یکی از کتب کامل و جامع برای یادگیری گرامر زبان انگلیسی است که به خوبی و کاملا روان گرامر را توضیح داده اند. کتاب الکترونک موجود کتابی مناسب با نثری روان و ساده برای یادگیری گرامر مخصوصا برای مکالمه زبان انگلیسی می باشد که شما را در یادگیری گرامر زبان یاری میکند. این کتاب توسط اقای سعید عنایت پور در سال ۱۳۸۳ تهیه و انتشار داده شده است و دارای نکاتی کلیدی در یادگیری گرامر می باشد.

یکی از مباحث مهم در زبان آموزی توانایی استفاده صحیح از قواعد زبان است. با داشتن این توانایی زبان آموز با سرعت بیشتری جمله را تشخیص میدهد. این کتابها میتواند برای دانش آموزان کنکوری و برای دانشجویان مناسب باشد همچنین برای آزمونهایی چون MCHE و TOEFL مناسب میباشد.

امید است که این کتابها شما را در پیشبرد اهدافتان یاری کنند.

 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک