کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی دو نسخه

توضیحات

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

گردآورنده: سایمون (Peter Levenda)

فرمت: PDF 

تعداد صفحات: ۳۰

حجم: ۲ مگابایت دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

+دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

نسخه فارسی هدیه (قرارداده شده در تاریخ ۹۶/۱۲/۰۶) این فایل بصورت هدیه است و تاثیری بر قیمت این بسته نداشته است.

تعداد صفحات ۹۷

حجم: ۴.۱۱ مگابایت

دانلود مجربات کامله کنزالمحمد

رستاخیز مردگان

اطلاعات نسخه فارسی:

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

نسخه اصلی نکرونومیکون به زبان یونانی توسط عبدل آل حضرت نوشته شد و توسط نویسنده ای به نام سایمون ترجمه، و در سال ۱۹۷۷ در آمریکا برای اولین بار به چاپ رسید، به علت سختی و‌ پیچیدگی مفهومات سایمون کتاب ساده سازی شده ای را منتشر کرد، که اصل مطلب کتاب اصلی که همان طلسمات نوکرونومیکون است را در آن کتاب توضیح داده است، و‌ کتاب ترجمه شده نسخه ساده شده نکرونومیکون می باشد و‌ نسخه زبان اصلی نیز در پایین صفحه برای دانلود به رایگان قرار داده شده، ضمناً می توانید نسخه کامل به زبان انگلیسی را با جستجوی کلمه رستاخیز مردگان در سایت به رایگان دریافت کنید، و‌ همینطور ۱۲ کتابی که نویسندگان دیگر در رابطه با این کتاب به زبانهای انگلیسی و اسپانیولی نوشته اند نیز در سایت قراره داده شده است.

 

توضیحات مترجم:

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی: این کتابچه به مانند نسخه انگلیسی کتاب نکرونومیکون نوشته سایمون است و شامل بخشهاییست که نکرونومیکون را معروف کرده، و قسمتهای اضافی کتاب اصلی را شامل نمی شود، در این کتاب اصل مطلب نکرونومیکون که همان حضور پادشاهی به نام مردوک قبل از حضور انسان در زمین و نبردش با خیر و شر است توضیح داده می شود و همچنین طلسمات سومری که ارواح ۵۰ تن از سپاهیان مردوک هستند.

 

این کتاب را شیطانی و تغییر دهنده ی باورهایمان ندیدیم. و از نظر ما کتابیست تاریخی و تخیلی، و از آنجایی که جادو و جادوگری در غرب به مراتب پیشرفته تر و همه گیر تر از شرق است، جادوگران غربی این کتاب را یک اثر تخیلی می دانند تا یک منبع برای طلسم و …و ما نیز تنها این کتاب را جهت مطالعه علاقمندان و درخواست ها جهت ترجمه، عرضه کرده ایم، و با وجود سختی متن سعی کرده ایم اثری به مرتب روان  را به خواننده عرضه نماییم. نسخه اصلی این کتاب در آخر این متن جهت دانلود رایگان قرار گرفته، و سعی کرده ایم این اثر را با کمترین قیمت ممکن یعنی ۴۰۰۰ تومان به شما عرضه کنیم.

 

قسمتهایی از کتاب:

کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی: کلیسایی که در آن این داستان آغاز شد دیگر وجود ندارد. مانند بسیاری از چیزهای دیگر در این مورد عجیب و غریب که خیلی بی سر و صدا در ۴ سال گذشته اتفاق  افتاده بود این نیز به دل فراموشی سپرده شد. سایمون یک راهب شده بود، یک کشیش؛ بعدها یک راهب بزرگ و در نهایت حتی قبل از اینکه از دبیرستان فارق التحصیل شود یک اسقف ویژه در کلیسای شرقی بود. نوادگان او اسلاو بودند (از نژاد اسلاو) (پدربزرگ و مادربزرگش از امپراتوری اتریش-مجارستان فرار کردند)، او دانش گسترده ای از چند زبان خارجی، از جمله فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، اسلاوینی، یونانی، لاتین و حتی ماندارین چینی به دست آورد.

رستاخیز مردگان

این توانایی او را قادر می سازد تا با اشخاص بسیاری از نژادها و ملیت ها ارتباط برقرار کند و همچنین اسرار دین و معجزه در نسخه های باستانی و کتاب های چرمی سری از بسیاری از سرزمین های فراموش شده را بررسی کند. به عنوان یک کشیش جوان، او خودش را به عنوان یک جن گیر در میان خانواده های فقیر در محله های گرسنه و خطرناک شهر نیویورک که در همسایگی اش بودند یافت. او چندین بار در زندگی خود با شرارت مواجه بوده است و در پنهان با شیطان خودش مبارزه کرده بود، با این حال، او هنوز برای ظهور ناگهانی NECRONOMICON که در بعد از ظهری ابری در بهار ۱۹۷۲ قرار بود اتفاق بیافتد، آماده نشده بود.

رستاخیز مردگان

و تا آن روز تاریخی آماده نبود،. روزی که آن دو راهب مرتد کسانی که به طور ناخواسته سایمون را قادر ساختند تا یکی از اولین انسانهایی باشد که  در واقع طلسم بدنام را در دستانش نگه داشته است. مدت کوتاهی پس از آن، تیتر روزنامه ی نیویورک تایمز، نظارت بر علوم مسیحیان و سایر مقالات در سراسر کشور را وحشتناک اعلام کرد. آن دو راهب به خاطر سرقت بزرگترین کتاب نادر در تاریخ ایالات متحده دستگیر شده بودند.

رستاخیز مردگان

کمی بعد آنها ارزش واقعی یکی از اموال نامشروعشان را متوجه شدند. آن جعبه پوسیده حاوی صدها صفحه کتاب خطی نوشته شده در طوماری با دست خط شکسته به زبان یونانی بود. و این تنها یکی از صدها نسخه موجود بود و بیشتر از صدها نسخه دیگر از آن، از دانشگاه ها و کالج های خصوصی آمریکا و کانادا به سرقت رفته بود. این دو راهب در نهایت به خاطر جرمشان زندانی شدند. و سایمون با وظیفه رمز گشایی آنچه که ظاهرا یک کتاب باستانی از جادوها از قرن نهم بود تنها ماند.

 

 

توضیحات کلی از کتاب:

رستاخیز مردگان

رستاخیز مردگان نسخه فارسی: سومریها برای یک موجود عجیب و غریب که از دریا آمده بود و لباس غواصی به تن داشت اعتبار قائل  بودند، کسی که به آنها نوشتن، علم، کشاورزی، معماری و، البته، جادو یاد می داد. تقریبا یک شبه، سومری ها متمدن شدند. سیستم نکرونومیکون در معابد هفت طبقه کار می کرد و آنها نیروی متداول و قدرتمند در خاورمیانه بودند. اکنون، پس از هزاران سال به معنای واقعی کلمه، این سیستم عرفانی مخفی برای کسب قدرت، عشق و موفقیت برای همه در دسترس است.

رستاخیز مردگان

دانلود نسخه انگلیسی: دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی

Simon_-_The_Necronomicon_Spellbook

رستاخیز مردگان

 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

دانلود مجموعه جنانی همدانی

فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک – فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک
چکیده
product image
امتیاز نویسنده
1star1star1star1star1star
امتیاز کل
۲.۵ based on ۶ votes
مرجع
chimenbooks.com
نام فایل
دانلود کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان نسخه فارسی
قیمت
IRR ۴۰۰۰۰
موجود است
Available in Store Only