دانلود رایگان کتاب بهانه – نوشته: دافنه دوموریه

توضیحات

کتاب بهانه

بهانه

نویسنده: دافنه دوموریه

مترجم: مهدی افش

فرمتها: PDF

حجم ها: ۳

 

توضیحاتی از کتاب:

بهانه : بانو دافنه براونینگ (۱۳ مه، ۱۹۰۷ در لندن – ۱۹ آوریل، ۱۹۸۹) که بیشتر به اسم دافنه دوموریه در دنیای ادبیات شناخته شده‌است، رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس بریتانیایی می‌باشد.

دافنه دوموریه در لندن متولد شد، دومین فرزند از سه دختر، پدرش سر جرالد دوموریه هنرپیشه و مادرش موریل بیمونت نیز هنرپیشه بود. پدر بزرگ او ، جرج دوموریه یک نقاش و نویسنده بود.خواهر بزرگترش آنجلا همچنین نویسنده و خواهر کوچکترش جین نیز نقاش بود.

یشتر آثار دوموریه در تئاتر و سینما مورد اقتباس قرار گرفته اند. اورسون ولز با نمایشنامه رادیویی خود از ربه کا در سال ۱۹۳۸ که به نوبه خود الهام بخش نسخه سینمایی برنده اسکار هیچکاک از این رمان در سال ۱۹۴۰ بود این جریان را باب کرد. در سال ۱۹۷۳ «نیکولاس روگ» یکی از آخرین داستان های کوتاه این نویسنده را به تریلری متافیزیکی به نام «حالا نگاه نکن» تبدیل کرد در حالی که از یکی دیگر از داستان های کوتاه او به نام «پرندگان» توسط یکی از استادان برجسته سینما «آلفرد هیچکاک» فیلم معروف و تأثیرگذاری به همین نام در سال ۱۹۶۳ ساخته شد.

درباره رمان بهانه:

فنتون قهرمان داستان بهانه، اسیر حصار روزمرگی هاست و برای فرار از این حصار تنگ و خفقان آور در جستجوی هیجان بر می آید: هیجان قتل. اما فتنون در جریان ارتکاب به جنایت به دنیای تازه ای گام می نهد: دنیای هنر.

 

نکته مهم: E PUB فرمت مخصوص کتاب برای گوشی های هوشمند و تبلتهاست، که افزونه هایی نیز  برای نمایش در لپتاب و پی سی موجود است، که یکی ار بهترینها را برای مرورگر کروم ازینجا میتوانید دانلود کنید.

و یکی از بهترین اپلیکیشن های موبایل Moon+ Reader می باشد، که از کافه بازار: اینجا  و گوگل پلی: اینجا میتوانید دانلود کنید.

 

جهت دیدن کتب ادبی اینجا را کلیک کنید

 

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد