دانلود رایگان کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان – نویسنده: جی کی رولینگ

توضیحات

دانلود رایگان کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان

هری پاتر و زندانی آزکابان

نویسنده: جی کی رولینگ

ترجمه: ویدا اسلامیه

فرمت: PDF

شانزدهمین کتاب پر فروش دنیا با فروش تقریبی ۵۵ میلیون نسخه

ازین پس کتابهای پر فروش دنیا در این بخش قرار خواهند گرفت.

 

خلاصه:

هری پاتر و زندانی آزکابان : پس از اینکه عمه مارج وارد خانهٔ خالهٔ هری پاتر می‌شود با هری درگیری پیدا می‌کند و هری ناخواسته باعث اتفاق ناخوش‌آیندی می‌شود: عمه مارج باد شده و مانند بادکنکی به هوا می‌رود. هری از خانه فرار می‌کند و منتظر اظهارنامه وزارت جادو می‌شود زیرا انجام جادو برای افراد زیر هفده سال ممنوع است و هری فقط ۱۳ سال سن دارد. اما او سرانجام می‌فهمد که سیریوس بلک کسی بوده که پدر و مادرش را به ولدمورت فروخته و اکنون از زندان فرار کرده و حالا دنبال اوست و به همین دلیل وزارت برای او حکم اخراج نمی‌فرستد تا بتواند در مدرسه هاگوارتز در امان باشد.

هری در سالی سخت قرار دارد که همواره باید مواظب باشد که مورد حملهٔ سیریوس بلک قرار نگیرد. اما در پایان مشخص می‌شود که سیریوس بلک پدر خواندهٔ اوست. و دوست صمیمی پدرش و کسی که پدرش را به ولدمورت لو داده پیتر پتی‌گرو بوده، که خودش را به شکل موشی در آورده بوده، که از قضا موش خانگی رون ویزلی بهترین دوست هری بوده‌است.

اما درست وقتی که همه چیز درست می‌شود و سیریوس موش را به شکل عادی برمی‌گرداند و همه به اینکه به وسیله او بی گناهی سیریوس را ثابت کنند امیدوار می‌شوند همه چیز نقش بر آب شده و پیتر پتی‌گرو فرار می‌کند. بعد از اینکه سیریوس دوباره زندانی می‌شود هری و هرمیون گرنجر، دوست صمیمی او، به گذشته بازگشته و سیریوس را نجات می‌دهند. همچنین هری با موجوداتی به نام دیوانه‌ساز مبارزه می‌کند. در نهایت سیریوس بلک به کمک ساعت زمان هرمیون گرینجر فرار کرده و هری به مدرسه باز می‌گردد.

 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای ویژه سایت

برای دیدن سایر کتابهای هری پاتر اینجا را کلیک کنید

 

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بررسی نظرات Reviews

You must log in to submit a review.




دانلود کتابهای علوم غریبه علوم خفیه