راز جهانی مراقبه ذهن – The Secret Universal Mind Meditation – بسته صوتی – اختصاصی

توضیحات

راز جهانی مراقبه ذهن – The Secret Universal Mind Meditation

راز جهانی مراقبه ذهن

دو فایل صوتی MP3 در یک فایل RAR

محتویات صوتی تراک ۱: معرفی و دستورالعمل

محتویات صوتی تراک ۲: مدیتیشن راهنما، موسیقی و امواج دلتا

مدت زمان هر فایل: ۳۰ دقیقه

حجم: ۸۶ مگابایت

قیمت در سایت مرجع: ۹.۹۵$

نکته مهم: بر خلاف فایلهای پیشین، این فایل به دانش درک مکالمه زبان انگلیسی نیازمند است.

راز جهانی مراقبه ذهن
راز جهانی مراقبه ذهن

قابلیتهای این برنامه:

راز جهانی مراقبه ذهن

  • نیروی جذب خود را افزایش دهید
  • سرعت بخشیدن به تحقق خواسته ها
  • هر آنچه را که مود نیازتان است یا آرزویش را دارید جذب کنید

راز جهانی مراقبه ذهن: توضیحات بر اساس سایت مرجع: این راز حقایق مقدسی را به ارمغان می آورد که اساتید روحانی برای هزاران سال آموخته اند. این راز واقعی و قدرتمند است این راز با تغییر سیستم اعتقاد شما زمانی که شما در خواب هستید به آرامی و بسیار ظریف شروع می شود. همزمان با اینکه شما به سادگی با موسیقی که با ضربه های دوتایی دلتا تقویت شده آرامش پیدا می کنید و به خوابی سبک و خوش می روید این راز به گوش های شما ابتدا زمزمه می کند و سپس زیر سطح هوشیاری شما فعال می شود.

راز جهانی مراقبه ذهن

بیش از چند روز و هفته باید سپری شود تا ذهن خودآگاه و ناخودآگاه شما راز را به عنوان یک حقیقت بپذیرد. بدون اینکه بدانید چگونه یا چرا هر چیزی که شما نیاز دارید و یا آرزو دارید به سمت شما خواهد آمد از طریق ارتباط با ذهن جهانی.در بیش از نیم قرن گذشته علم در حال اثبات وجود ذهن جهانی است و در حال حاضر راز برای خود شما نیز قابل استفاده است. زمانی که شم راز را می شناسید و می پذیرید، آن زمان است که راز را برای همه چیز در اختیار دارید: سلامتی نامحدود، فراوانی، موفقیت و شادی.

راز جهانی مراقبه ذهن

با این مدیتیشن هدایت شده و یک  برنامه بر پیامهای نیمه خودآگاه شما در عقاید قدیمی و محدودکننده که از توانایی شما برای خلق زندگی که همیشه آرزویش را داشته اید باز داشته است فایق خواهید آمد. هنگامیکه امواج دلتا به آرامی شما را برای خواب آرام می کنند، مدیتیشن (مراقبه) راز ذهنتان را با دانش و عقاید جدید از نو برنامه ریزی می کند تا نیروی شما را به سمت ایجاد یک حقیقت تازه حقیقتی که عمیق ترین نیازها و آرزوهای شما را برآورده می کند هدایت کند.

راز جهانی مراقبه ذهن

از طریق شنیدن شبانه و تکنولوژی جذب مغز شما به صورت ناخودآگاه اطلاعاتی را دریافت می کنیدو این اطلاعات را به عنوان حقیقت خواهید پذیرفت. زمانی که این اتفاق بیفتد هر آن چیزی را که شما نیاز دارید یا در آرزویش هستید برایتان فراهم می شود و نیازی نیست خودتان کاری انجام دهید و جز اینکه استراحت کنید و گوش کنید. حتی بهتر است که زمان گوش دادن به خواب بروید. پیام ها همچنان به سمت ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شوند و نتایج بسیار عمیق خواهند بود.

نحوه استفاده:

زمانی به این فایلها گوش دهید که مزاحمتی برایتان وجود ندارد، می توانید بنشینید یا دراز بکشید اما در حالی که ستون فقراتتان در وضعیت ثابتی قرار دارد (خم نشوید یا اگر دراز کشیده اید طاق باز دراز بکشید) این نکته کمک می کند که کانالهای طبیعی انرژی شما باز باشند و انرژی در این کانالها به راحتی جریان یابد. چشمانتان را ببندید و به آرامی و عمیق نفس بکشید. برای بهترین تاثیر، هر روز برای مدت شش تا هشت هفته ۳۰ دقیقه تا یکساعت به فایلها گوش فرا دهید. پس از این مدت زمان در صورت نیاز تکرار کنید.

منتظر برنامه های بعدی سری Brain Sync باشید.

بسته های دیگر از این سری:

قدرت مغز فایل صوتی – Brain Sync – Brain Power – بسته صوتی – اختصاصی

یادگیری فوق العاده – Super Learning – بسته صوتی – اختصاصی

افزایش قدرت یادگیری مغز – یادگیری عمیق – بسته صوتی – اختصاصی

راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن  راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن  راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن راز جهانی مراقبه ذهن 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک

فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک – فروشگاه کتب علوم غریبه فروشگاه کتابهای کمیابآموزش جفرآموزش رملدانلود کتابهای علوم غریبهدانلود کتابهای خطیدانلود کتابهای نایابفروشگاه کتابهای علوم غریبهفروشگاه کتابهای کمیابفروشگاه کتابهای دعافروشگاه کتابهای طلسمفروشگاه کتابهای جفرفروشگاه کتابهای متافیزیکدانلود کتابهای جفردانلود کتابهای رمل – دانلود کتابهای طالع بینی – دانلود رستاخیر مردگان فارسیدانلود نکرونومیکون فارسیترجمه نکرونومیکونترجمه رستاخیر مردگاندانلود طرح های توجیهیطرح های توجیهی مختلفدانلود کتابهای متافیزیک
چکیده
product image
امتیاز نویسنده
1star1star1star1star1star
امتیاز کل
۳.۵ based on ۷ votes
مرجع
Chimenbooks.com
نام فایل
راز جهانی مراقبه ذهن - The Secret Universal Mind Meditation
قیمت
IRR ۳۰۰۰۰
موجود است
Available in Store Only