معرفی کتاب ایجاد انگیزه خرید در مشتری-نوشته زیگ زیگلار

توضیحات

کتاب ایجاد انگیزه خرید در مشتری

به علت رعایت قانون کپی رایت لینک دانلود قرار داده نشده است، جهت خرید کتاب به اینجا مراجعه نمایید

کتابایجاد انگیزه خرید در مشتری:

فروش در واقع منتقل کردن احساسات است. عامل اول فروش، صداقت است. روند فروش، با رضایت مشتری کامل می شود. کلمات و محصول مناسب مطمئناً شانس فروش را افزایش می دهد. تصویر در مقایسه با کلام بسیار خفیف است.
مشتری را با سؤال کردن متقاعد کنید

اگر شما صداقت نداشته باشید، مشتریان به شما اطمینان نمی کنند !

این جمله است که آقای زیگلار بارها در سخنرانی خود تکرار می کند و از این موضوع یاد میکند که شما باید نسبت به محصولاتی که می فروشید اطلاعات کامل و کافی داشته باشید.

اگر در حال حاضر فروشنده اید (در هر صنف و صنعتی) یا اینکه قصد برپایی کسب و کار جدیدی را دارید، باید بدانید که شما می توانید بهتر باشید ! . . .

 

درباره نویسنده:

در میسی سیپی به کالج رفت و در دانشگاه کارولینای جنوبی ثبت نام کرد. چندین سال به کار فروشندگی لوازم آشپزخانه مشغول بود و توانست موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

در سن ۲۶ سالگی در موسسه دیل کارنگی مشغول به کار تدریس شد. او در نقش یک استاد فروش زندگی شغلی هزاران نفر را با استراتژی‌های مؤثرش متحول کرده و از آن‌ها فروشندگان حرفه‌ای ساخته است. گوش فرادادن به برنامه آموزشی صوتی «رازهای فروش» او برای هر کس که در دنیای فروش فعالیت می‌کند واجب است. او می‌گوید بخش عمده موفقیت خود را مدیون کتاب قدرت فکر مثبت نوشته وینسنت پیل است.

 

برای مشاهده کتب مشابه اینجا را کلیک کنید

 

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد