کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان دانلود دو نسخه و اطلاعات

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان دانلود دو نسخه و اطلاعات

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان دانلود دو نسخه و اطلاعات

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان دانلود دو نسخه و اطلاعات

 

توضیحات:

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان: کتابیست جادویی و مرموز که برخی تمام ماجرای آن را خیالی می دانند و برخی نیز باورش دارند، علاوه بر اینها بر خلاف شایعات این کتاب تغییر دهنده باورها و یا شیطانی نیست، در واقع این کتاب به توصیف ۵۰ عضو سپاه شخصی به نام مردوک می پردازد که با نیروهای شر جنگید و پیروز شد، تنها نکته مرموز این کتاب این است که این جنگ قبل از حضور انسان در زمین اتفاق افتاده است. این کتاب نسخه فارسی ندارد نکرونومیکون شامل دو کتاب است، کتاب اصلی و کتابچه طلسمات که عمده معروفیت نکرونومیکون بخاطر بخش طلسمات آن است که با توجه به استقبال کاربران وبسایت چند روزی است که برای اولین بار در ایران ترجمه بخش طلسمات آن آغاز گردیده و بخشهای توضیحی که در ادامه می آید حاصل ترجمه این کتاب است که پس از اتمام جهت فروش در سایت قرار خواهد گرفت.

نکرونومیکون ترجمه فارسی رستاخیر مردگان ترجمه فارسی + ۱۵ کتاب

و جهت اطلاع از زمان انتشار آن میتوانید از اینجا در کانال تلگرامی ما عضو شوید. مترجمی که این کتاب را جمع آوری و به انگلیسی ترجمه کرده است، شخصیست به نام سایمون که نام واقعی وی بر اساس تحقیقات ما Peter Levenda می باشد. ضمن اینکه نسخه های اصلی کتاب و کتابچه را می توانید از انتهای همین پست  دانلود کنید، خب وقت آن است گذری داشته باشیم به مقدمه ترجمه شده از کتابچه طلسمات، که توسط تیم مترجمین چیمن بوکز ترجه شده است:

 

مقدمه:

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخریز مردگان: کلیسایی که در آن این داستان آغاز شد دیگر وجود ندارد. مانند بسیاری از چیزهای دیگر در این مورد عجیب و غریب که خیلی بی سر و صدا در ۴ سال گذشته اتفاق  افتاده بود این نیز به دل فراموشی سپرده شد. سایمون یک راهب شده بود، یک کشیش؛ بعدها یک راهب بزرگ و در نهایت حتی قبل از اینکه از دبیرستان فارق التحصیل شود یک اسقف ویژه در کلیسای شرقی بود. نوادگان او اسلاو بودند (از نژاد اسلاو) (پدربزرگ و مادربزرگش از امپراتوری اتریش-مجارستان فرار کردند)، او دانش گسترده ای از چند زبان خارجی، از جمله فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، اسلاوینی، یونانی، لاتین و حتی ماندارین چینی به دست آورد.

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان

این توانایی او را قادر می سازد تا با اشخاص بسیاری از نژادها و ملیت ها ارتباط برقرار کند و همچنین اسرار دین و معجزه در نسخه

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخریز مردگان
کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان

های باستانی و کتاب های چرمی سری از بسیاری از سرزمین های فراموش شده را بررسی کند. به عنوان یک کشیش جوان، او خودش را به عنوان یک جن گیر در میان خانواده های فقیر در محله های گرسنه و خطرناک شهر نیویورک که در همسایگی اش بودند یافت. او چندین بار در زندگی خود با شرارت مواجه بوده است و در پنهان با شیطان خودش مبارزه کرده بود، با این حال، او هنوز برای مواجهه ناگهانی با NECRONOMICON که در بعد از ظهری ابری در بهار ۱۹۷۲ قرار بود برایش اتفاق بیافتد، آماده نشده بود.

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان

آن روز تاریخی اتفاق افتاد، روزی که آن دو راهب مرتد کسانی که به طور ناخواسته سایمون را قادر ساختند تا یکی از اولین انسانهایی باشد که  در واقع طلسم بدنام را در دستانش نگه داشته است. مدت کوتاهی پس از آن، تیتر روزنامه ی نیویورک تایمز، عدم نظارت بر علوم مسیحیان و سایر مقالات در سراسر کشور را وحشتناک اعلام کرد. آن دو راهب به خاطر سرقت بزرگترین کتاب نادر در تاریخ ایالات متحده دستگیر شده بودند.

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان

کمی بعد آنها ارزش واقعی یکی از اموال نامشروعشان را متوجه شدند. آن جعبه پوسیده حاوی صدها صفحه کتاب خطی نوشته شده در طوماری با دست خط شکسته به زبان یونانی بود. این تنها یکی از صدها نسخه موجود بود و بیشتر از صدها نسخه دیگر از آن، از دانشگاه ها و کالج های خصوصی آمریکا و کانادا به سرقت رفته بود. این دو راهب در نهایت به خاطر جرمشان زندانی شدند. و سایمون با وظیفه رمز گشایی آنچه که ظاهرا یک کتاب باستانی از جادوها از قرن نهم بود تنها ماند.

او پاسخ داد “مطمئناً” و کتاب مقدس ترجمه سایمون را از پشت پیشخوان بیرون کشید. ‘ایناهاش.

ادامه را در کتابی که منتشر خواهد شد بخوانید…

نکرونومیکون ترجمه فارسی رستاخیر مردگان ترجمه فارسی + ۱۵ کتاب

دانلودها:

دانلود کتاب نکرونومیکون زبان اصلی

دانلود کتابچه طلسمات نکرونومیکون زبان اصلی

 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک
2 دیدگاه در “کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان دانلود دو نسخه و اطلاعات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *