قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت چیمِن بوکز

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت چیمِن بوکز را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت نام نویسی مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت چیمِن بوکز رایگان است.

تبصره ۴
مسئولیت استفاده ناصحیح از هر یک از محصولات سایت بر عهده مشتری است و وبسایت چیمِن بوکز هیچگونه مسئولیتی را بابت استفاده ناصحیح مشتری از محصولات بر عهده نمی گیرد.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک

قسمت چهارم: ایجاد لینک دانلود کالا در سبد خرید و همزمان ارسال لینک به پست الکترونیکی کاربر

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، چیمِن بوکز حق دارد سفارش را باطل کند. 

 بند ۳

چیمِن بوکز اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– خلاصه ای از فهرست موضوعی و اطلاعات فایل، یا کتاب الکترونیک
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از چیمِن بوکز به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۵

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

بند ۶

کلیه لینکهای دانلود اعم از رایگان و غیر رایگان به مدت ۱۰۰۰۰ ساعت (معادل ۴۱۶ روز) پس از خرید فعال خواهند بود، پس از سپری شدن این مدت زمان چیمِن بوکز هیچ مسئولیتی را بابت تامین مجدد لینکها نخواهد پذیرفت.

 

قوانین و مقررات سایت چیمِن بوکز

فروشگاه فایل و کتاب چیمِن | مرجع دانلود کتب خطی و قدیمی | چیمِن بوکز

کانال چیمِن بوکز - کانال علوم غریبه