جن، گربه، منفی پنج = علوم غریبه

جن، گربه، منفی پنج = علوم غریبه

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه: آشنایی من با دنیای ماوراء الطبیعه و علاقمندی به علوم غریبه از سال ۹۴ شروع شد، سالی که من به عنوان مسئول اداری مالی در پروژه ای مشغول به کار شدم که ۱۵ سال بود ساخته نمی شد و مشکلاتی در پروسه ساختش بوجود میومد و نهایتاً شرکت مطبوع من به عنوان مدیریت پیمان تصمیم به ساختش رو با مشارکت شهرداری گرفته بود، و همه چیز ظاهراَ داشت عالی پیش میرفت.

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

این پروژه زمانی که من وارد شده بود دوسالی بود توسط شرکت ما داشت اجرا میشد و هفت ماهی پس از ورودم مشکلات پروژه دوباره شروع شد، از سنگ اندازی های شهرداری گرفته تا کمکاری های پیمانکارا و… از جزئیات پروژه که بگم، پروژه ای با بیش از ۵۰۰۰ متر زیربنا و پنج طبقه منفی و دو طبقه مثبت و فضایی سنگین که یک شرکت نظارت، یک شرکت پیمانکار اجرا یک شرکت پیمانکار نیلینگ، یک شرکت پیمانکار خاکبردار، و یک شرکت که نگهبانی رو برعهده داشتن برای شرکت ما کار می کردند. تا اینکه مشکلات شروع شد و از اون تعداد شرکت  فقط  نظارت، اجرا  و نگهبانی موندن، خلاصه تو این مدت خاطراتی رو شنیدم، که نهایتاً باعث کنجکاوی و علاقمندیم به علوم غریبه شد.

خاطره ها:

تو یکی از این خاطرات آبدارچی ما که همیشه نفر اول سرکار میومد سر صبح یکی از همکارا رو تو کارگاه میبینه و سلامش میکنه و همکار ما بدون جواب نگاش میکنه و لبخند میزنه و میره به سمت پشت کانکسا، یکربع بعد دوباره همکار مارو میبینه و شاکی که مهندس ما با هم رفیقیم سلامم رو جواب ندادی، همکار ما هم قسم و قرآن که من همین الان وارد کارگاه شدم! خاطره بعدی برمیگرده به دیده شدن چند کوتوله توسط یکی از نگهبانها ساعت حدود ۴ صبح که از رمپ پروژه مشغول پایین رفتن بودن و به محض اینکه به دیوار اخر رمپ که دیوار یک ساختمان دیگست میرسن ازش عبور میکنن!

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه
طبقه منفی ۵

خاطره بعدی هم همین نگهبان تعریف میکنه که چندتایی میوه میبره با نگهبان یکی ازین شرکتها با هم بخورن و یک سیب رو جا میزاره وقتی برمیگرده سیبه کامل خورده شده بوده در حالی که بجز این دو نگهبان کسی تو پروژه نبوده و درها هم قفل بودن.

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

این خاطرات تا قبل از حضور من تو کارگاه بود و وقتی من اومدم یه سری چیزا رو در کنار هم شاهد بودیم، ما تو پروژه چند تا گربه داشتیم و هرچی از نهار ظهر میموند آبدارچیمون براشون میریخت و این روال برامون عادی شده بود، تا اینکه یک گربه سیاه داخل پروژه اومد و این گربه نه تنها هیچوقت غذا نمیخورد بلکه یه صدای عجیب و بلند شبیه گریه نوزاد ازش شنیده میشد و همیشه هم هرکی طبقه منفی ۵ میرفت میدیدش، و با وجود این همه فاصله صداش از اون طبقات زیر زمین واضح شنیده میشد.

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

جالب اینجا بود،از وقتی این گربه اومد هیچکدوم از گربه های سابق رو ندیدیم، و این قضیه هم برای ما عجیب بود تا اینکه، یکی از همکارها یه مدتی خیلی گیج و خسته به نظر می رسید، من و اون هم کانکس بودیم، تا اینکه یه روز گفت، چند وقتیه شبا از تو خواب تکون میخورم و پا که میشم، دو تا سایه یکی تقریبا بزرگ و قد بلند و یکی قد کوتاه رو میبینم، و تا میخوابم دوباره بیدارم میکنن، یه بار بیدار شدم رفتم دنبالشون دیدم تو اتاقا رو میگردن، تو کشوها رو میگردن و انگار داخلشونو نگاه میکنن.

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

یه بچه دو سه ماهه داشت اون زمان و میگفت برا بچه م میترسم،  نکنه بلایی سرش بیارن، خلاصه پیش دعا نویس رفت و یه مدت خوب شد، تا اینکه باز شروع شد، اینبار پیشش یه دعا نویس تو شهر دیگه رفت، و گفت که چه مشکلاتی براش پیشومده، این بنده خدا فقط یک شب ساعت حدود سه که بتن ریزی داشتیم رفته بود طبقه منفی ۵ و میگفت به محض اینکه گفتم تو پروژه ای تو فلان شهر کار میکنم طرف آدرس دقیق داده و گفته فلان جا؟

جن، گربه، منفی پنج، علوم غریبه

اینا جنن آزارشون دادی ناخواسته ولی یه دعا میدم دست از سرت بردارن، خلاصه، طلسم ۱۵ ساله شکسته نشد، و شرکت ما که چندین پروژه تو شهرای مختلف و چندین کارمند و شرکت زیر دست داشت، ورشکست شد و حالا یکسال از تعطیلی پروژه میگذره، و حین این اتفاقا بود که من با علوم غریبه، مثل جفر و رمل و علم حروف و طلسمات آشنا شدم و به باور وجود این موجودات هم رسیدم و به دلیل علاقه ای که به این موضوعات دارم یکی از سرگرمیهام مطالعه علوم غریبست، که پس از تاسیس این وبسایت، تیم وبسایت هم درگیر و علاقمندش شدند. اما با وجود این علاقه هیچوقت اقدام به انجام طلسمات و احضار نکردم و علاقه ای هم به انجامشم ندارم، و از شما هم همین درخواست رو دوستانه دارم.

 

از کتابهای علوم غریبه و متافیزیک ما هم دیدن کنید: بخش کتب علوم غریبه

 

فایلهای ویژه ما را نیز فراموش نکنید: ورود به بخش فایلهای کتب ویژه سایت

پس از نوشتن نظرتان در مورد این فایل، به طور خودکار کد تخفیف ۱۰ درصدی به شما ایمیل خواهد شد

بسته آموزشی پژوهشی علوم غریبه و متافیزیک
دانلود کتابهای علوم غریبه علوم خفیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *