تبلیغات عمومی در نتورک درست یا غلط؟

باسلام، امروز در ادامه بحثهای نتورک مارکتینگی میخوایم در مورد تبلیغات عمومی در این تجارت صحبت کنیم، که آیا مفید هست یا نه؟

 

نقش پررنگ لیدرها در مسیر نتورک:

 

لیدرهای بازاریابی شبکه ای، نقشی تعیین کننده در مسیر رو به رشد این تجارت بازی میکنن و ازین  رو خصوصاً روی اقدامات و تصمیماتی که نتورک رو در معرض دید عموم  قرار میده باید خیلی تیزبینانه تصمیم گیری کنند.

 

ویژن و تبلیغات ویژنی:

 

یکی از اشتباهات لیدرهای آماتور اینه که سالهای اول و دوم که هنوز درآمد به ثبات نرسیده، و آمار دقیقی از ریزشها و ورودی ها ندارن، افزایش فروش رو دلیل رشدشون  میدونن.

بر همین اساس اقدام به تیک زدن ویژن میکنن، این ویژن و ویژن بازی ثمره ی اشتباهات کوئسته که خیلیا دارن ادامه ش میدن، و ازون گذشته تیم رو تشویق به تیک زدن ویژن میکنن.

عوارض تبلیغ با ویژن در نتورک: 

 

محبوبترین ویژن در کوئست ماشین بود و در نتورک قانونی هم همین قضیه ادامه داره، ثابت نشدن درآمد و ماشینهای اقساطی و امید دادن و انگیزه به رشد اونهم در نتورکی که کوئستی کار بشه یعنی حرکت روی لبه ی تیغ.

تو این نگرش کسایی که به انگیزه تیک زدن ویژن وارد گود میشن و موفق نمیشن، حتی در صورت یکماه کار کردن  و منطقی نبودن رسیدن به درآمد به مبلغان شمشیر از رو بسته نتورک بدل میشن، و ادامه دادن این جو و نشون دادن نتورک فراتر از یک تجارتی که بسته به خود فرده به یک تجارت رویایی با درآمد تساعدی.

ثمره ای جز دشمنی عوام با نتورک و توهم دیدن این تجارت زیبا نخواهد داشت، پس تبلیغ و دور دور و کارناوال ماشین نتورکیا اشتباهه. همین تبلیغاتی که یک عده رو جذب میکنه در زمان افت نتورک نتیجه عکس داره وکسانی که به زور لیدرها ویژن تیک زدن اگر ماشینو بفروشن آبروشون میره، چون یه عده رو با همین ماشین جذب کردن، و اگر نفروشن، نمیتونن اقساطشو بدن! پس این مدل تبلیغات یکی از علتهای ریزش عوامیه که به هدف بدست آوردنشون وارد سیستم شدن.

 

سایر مطالب:

 

اصول و چارچوب منطقی برای فعالیت در بازاریابی شبکه ای قسمت اول

 
1 دیدگاه در “تبلیغات عمومی در نتورک درست یا غلط؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *